Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Корисна інформація » Кредитування у Полтаві

Кредит пенсіонеру Полтава

Кредит пенсіонеру Полтава

Всеукраїнський кредитний центр «В КРЕДИТ УКРАЇНА» надає послугу онлайн кредит пенсіонеру у Полтаві, Полтавській області і в усій Україні, причому - абсолютно безкоштовно!


Оформити заявку на кредит пенсіонеру Полтава, можна легко і швидко, завдяки анкеті, яка знаходиться в правій стороні сайту. У ній необхідно вказати пункт «пенсіонер» у графі «працевлаштування», заповнити всі осередки, і в завершенні за допомогою кнопки «відправити заявку на кредит», вислати Вашу заявку нашим операторам на обробку.


Вік пенсіонера не повинен перевищувати 75 років, Ви повинні бути громадянином України, мати при собі паспорт, посвідчення ІПН, і пенсійне посвідчення у разі потреби. Максимальна сума, передбачена, для оформлення кредиту пенсіонеру становить 50 000 гривень без довідки про доходи, поручителів і т.д. Кожна заявка на онлайн кредит пенсіонеру обробляється відразу 33-ма банками Полтави, Полтавської області і всієї України, з якими у нас укладені партнерські договору. 


Також варто сказати, що процентна ставка на онлайн кредит пенсіонеру в Полтаві та в Україні, становитиме від 1,3 % до 3 % щомісяця, а термін онлайн кредиту пенсіонеру може становити від 6 місяців до 4 - х років. Все залежить від банку - кредитора, обраного Вами.


Заявка на кредит пенсіонеру у Полтаві та Полтавській області, на нашому сайті - прекрасна можливість абсолютно безкоштовно і швидко оформити кредит, який вам так необхідний. Адже після відправки заявки з Вами зв'яжуться банки партнери вже через кілька годин, щоб обговорити найбільш комфортні та лояльні умови для Вас!


Категория: Кредитування у Полтаві | (02.11.2013)
Просмотров: 667