Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Корисна інформація » Кредитування у Полтаві

Кредит пенсіонерам Полтава

Кредит пенсіонерам Полтава

Всеукраїнський кредитний центр «В КРЕДИТ УКРАЇНА» володіє послугою онлайн кредит пенсіонерам у Полтаві, Полтавській області і в усій Україні, і робить це абсолютно безкоштовно!


Створити заявку на кредит пенсіонерам Полтава, Ви можете просто і швидко, заповнивши анкету, яка розташована з правого боку сайту. У ній необхідно вказати варіант «пенсіонер» у пункті «працевлаштування», завершити всі залишилися осередки, і в підсумку, за допомогою кнопки «відправити заявку на кредит», надіслати Вашу заявку нашим операторам для обробки.


Звертаємо Вашу увагу, що вік пенсіонерів не повинен перевищувати 75 років. Також пенсіонер повинен бути громадянином України, мати паспорт, посвідчення ІПН, та пенсійне посвідчення у разі потреби. Найбільша сума, передбачена для оформлення кредиту пенсіонерам дорівнює 50 000 гривням , без поручителів, довідок про доходи і так далі. Абсолютно кожна заявка на кредит онлайн пенсіонерам обробляється відразу ж 33-ма банками Полтави, Полтавської області і всієї України. З кожним їх них укладений партнерський договір. Крім того, процентна ставка на онлайн кредит пенсіонерам в Полтаві та в Україні, може бути різною - від 1,3 % до 3 % щомісяця, а термін онлайн кредиту пенсіонерам може бути від 6 місяців до 4 - х років. Це залежить від банку - кредитора, який обираєте Ви самі.


Оформити онлайн заявку на кредит пенсіонерам у Полтаві, Полтавській області та в Україні, на нашому сайті - чудова можливість зовсім безкоштовно і швидко взяти кредит, який Вам настільки необхідний. Адже після відправки заявки з Вами досить швидко зв'яжуться банки партнери вже через пару годин, щоб обговорити всі ваші запитання і умови!


Категория: Кредитування у Полтаві | (02.11.2013)
Просмотров: 1419
Хостинг от uCoz