Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Корисна інформація » Кредитування у Миколаєві

Кредит пенсіонеру Миколаїв

Кредит пенсіонеру Миколаїв

Система онлайн замовлення кредитів «В КРЕДИТ УКРАЇНА» надає можливість абсолютно безкоштовно оформити онлайн кредит пенсіонеру у Миколаєві, Миколаївській області та всієї України! Для цього Вам треба, всього лише, оформити анкету, розташовану в правій стороні даного сайту.


Вибрати «пенсіонер» у графі працевлаштування, правильно ввести інші дані, і натиснути на кнопку «відправити заявку на кредит». Після чого, Ваша заявка на онлайн кредит пенсіонеру, потрапить до наших операторам на обробку, після чого, оператори відправлять заявку на кредит пенсіонеру в 33 банки партнери, з якими ми уклали договори про співпрацю. Після цього з Вами вже на протязі кілька годин зв'яжуться банківські працівники заради обговорення всіх питань.


Оформити заявку на онлайн кредит пенсіонеру в Миколаєві та в Україні, має право особа, не старше 75 років і володіє паспортом України. Максимальна сума можливого кредиту складає 50 000 гривень без поручителів, застав, відсотків... Термін, на який можна брати онлайн кредит пенсіонеру, становить від 4-х місяців до 4-х років. При цьому процентна ставка може різнитися - від 1.3% до 3% щомісяця. Це залежить від банку-кредитора. Крім того , під час укладання договору на онлайн кредит пенсіонеру у Миколаєві, Миколаївської області і всієї України, Вам потрібно буде володіти паспортом громадянина України, посвідченням ІПН та пенсійним посвідченням у випадку потреби.


Також, звертаємо Вашу увагу на те, що наші послуги для вас абсолютно безкоштовні. Ми не вимагаємо від Вас відсотків, застав і ще чого-небудь.


Категория: Кредитування у Миколаєві | (20.11.2013)
Просмотров: 1311
Хостинг от uCoz