Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Корисна інформація » Кредитування у Миколаєві

Кредит пенсіонерам Миколаїв

Кредит пенсіонерам Миколаїв

Через сервіс онлайн кредитування «В КРЕДИТ УКРАЇНА» Ви можете безкоштовно подати заявку на кредит пенсіонерам у Миколаєві, у Миколаївській області та Україні. Нашу заявку на кредит пенсіонерам обробляють відразу 33 банку партнера Миколаєва і України.


Кредити пенсіонерам видаються до 50 000 гривень банками Миколаєва та України. Місячна ставка за кредитом для пенсіонера від 1,3% до 3% залежно від банку кредитора. Термін кредиту пенсіонерам становить від 6 до 48 місяців. Мінімальний відгук на одну заявку по кредиту пенсіонерам від 3 банків. Вік позичальника пенсіонера повинен бути до 75 років.


Подаючи заявку на кредит пенсіонерам в Миколаєві та в Україні, у графі «працевлаштування» треба вибрати варіант «пенсіонер». При заповненні заявки на кредит, введіть всі потрібні дані та натисніть кнопку «відправити заявку на кредит». Після відправки заявки на кредит пенсіонеру її перевіряють ще раз наші оператори на коректність даних і перенапраляють в банки партнери. Оператори банків партнерів, отримавши нашу заявку на кредит для пенсіонера, заводять анкету на потенційного позичальника і направляють її на попереднє рішення по видачі кредиту. Після отримання попереднього рішення по кредиту пенсіонеру, оператори банків затвердили видачу кредиту, передзвонюють потенційному позичальникові і запрошують його до найближчого відділення банку для оформлення документів та видачі кредиту.


Пенсіонери к Миколаєві, Миколаївській області та в Україні можуть отримати кредит готівкою, споживчий кредит і кредит на авто.


Категория: Кредитування у Миколаєві | (20.11.2013)
Просмотров: 622