Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Корисна інформація » Кредитування у Львові

Кредит пенсіонеру Львів

Кредит пенсіонеру Львів

Завдяки всеукраїнському кредитним центру «В КРЕДИТ УКРАЇНА» оформити онлайн кредит пенсіонеру у Львові, Львівській області і всієї України можна не виходячи з дому з нашого сайту! І найголовніше - Ви можете це зробити абсолютно безкоштовно! Ніяких грошей, комісій, відсотків і т.д. ми не беремо!


Щоб оформити онлайн кредит пенсіонеру в Львові, необхідно, всього лише, заповнити анкету, що знаходиться з правого боку даного сайту! У самій анкеті вам потрібно буде вказати варіант «пенсіонер» у графі «працевлаштування». Потім, коли анкета буде заповнена, натисніть на кнопку «відправити заявку на кредит», і після цього на протязі п'ятнадцяти хвилин Вашу заявку оброблять наші оператори, і направлять її в наші банки партнери, з якими ми уклали договори. Їх загальна кількість налічує 33 банку для онлайн кредиту пенсіонеру у Львові, Львівській області і всієї України!


Зупинимося на основних критеріях оформлення кредиту пенсіонеру в Львові:

Ваш вік не повинен перевищувати 75 років.

Ви повинні бути громадянином України.

Максимальна сума кредиту: 50 000 гривень без довідок про доходи, поручителів, і т.д.

Кредит можна брати на строк від 4-х місяців до 4-х років, при процентній ставці від 1.3% до 3% щомісяця, залежно від банку, який Ви оберете.


Через кілька годин після оформлення заявки на онлайн кредит з Вами зв'яжуться банківські працівники для обговорення всіх необхідних умов.


Безкоштовність системи і абсолютна допомогу з нашого боку, аж до прямого зв'язку з банком. Ми з Вас не беремо ніяких грошей, застав, відсотків, нічого! При собі, під час підписання договору, потрібно мати посвідчення ІПН, паспорт громадянина України та пенсійне посвідчення, якщо воно знадобиться.


Категория: Кредитування у Львові | (09.11.2013)
Просмотров: 1418
Хостинг от uCoz