Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Корисна інформація » Кредитування у Львові

Кредит пенсіонерам Львів

Кредит пенсіонерам Львів

Всеукраїнський кредитний центр «В КРЕДИТ УКРАЇНА» у наш час дозволяє оформити онлайн кредит пенсіонерам у Львові, Львівській області і всієї України, не виходячи з дому з даного сайту! І, причому - Ви це зробите абсолютно безкоштовно! Ніяких комісій, відсотків, грошей і т.д., ми не беремо!


Для того, щоб подати заявку на кредит онлайн пенсіонерам в Львові, необхідно тільки ввести дані в анкету, що знаходиться в правій сторона нашого сайту! У самій анкеті Вам буде потрібно вказати варіант «пенсіонер» у комірці «працевлаштування». Після цього, коли анкета буде готова, натисніть на кнопку «відправити заявку на кредит», і протягом п'ятнадцяти хвилин після відправлення, Вашу заявку оброблять наші оператори, і перенаправляють її в наші партнерські банки, з якими у нас укладені дружні договору. Всього це 33 банку для онлайн кредиту пенсіонерам у Львові, Львівській області і всієї України!


Ось основний список критерій для оформлення онлайн кредиту пенсіонерам у Львові:

Ваш вік не повинен бути більше 75 років.

Ви повинні бути громадянином України.

Найбільша сума кредиту: 50 000 гривень без поручителів, довідок про доходи, і т.д.

Ви маєте право взяти кредит на термін від 4-х місяців до 4-х років, при цьому процентна ставка буде варіюватися: від 1.3% до 3 % щомісяця. Все залежить від банку, обраного Вами.


Всього через пару годин після завершення оформлення заявки онлайн кредиту з Вами зв'яжуться працівники банків задля обговорення всіх питань.


Досконала безкоштовність системи і максимальна допомога з нашого боку, до самої зв'язку з банком. Ми з Вас не сміємо брати ніяких застав, відсотків, грошей, нічого! При собі, під час підписання договору, Вам необхідна буде мати посвідчення ІПН, паспорт громадянина України та пенсійне посвідчення, якщо воно знадобиться.


Категория: Кредитування у Львові | (09.11.2013)
Просмотров: 736