Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Корисна інформація » Кредитування у Львові

Кредит готівкою Львів

Кредит готівкою Львів

Безкоштовно і швидко Ви можете подати онлайн заявку на кредит готівкою у Львові, Львівській області та в Україні використовуючи веб сервіс всеукраїнського кредитного центру «В КРЕДИТ УКРАЇНА». Через дану систему онлайн кредитування заявки на кредити готівкою обробляють 33 банки Львова та України.


Банки Львова та Львівської області, а також всієї України приймають від нас заявки на кредити готівкою на суми до 250 000 гривень з довідками про доходи чи до 50 000 гривень без довідок про доходи, без застави та без поручителів.


Крім кредитів готівкою, будь-який позичальник уродженець міста Львова або Львівської області віком від 18 років, може подати заявку на отримання кредитної картки, на споживче кредитування (кредити на товари) або на авто в кредит.


Місячна ставка по кредиту готівкою, залежно від банку кредитора, варіюється від 1,3 % до 3 %. Термін кредиту від 6 місяців до 4 - х років з вказівкою в кредитному договорі можливості дострокового погашення кредиту без санкцій і додаткових відсотків з боку банків партнерів.


Подати заявку на кредит готівкою в Львові і в Україні, та розраховувати на без проблемне отримання банківського фінансової позики можуть: самозайняті, безробітні, студенти, моряки, пенсіонери, неофіційно працевлаштовані, офіційно працевлаштовані і приватні підприємці ФОП, СПД, а також ПП.


Для отримання готівкового кредиту на суму до 50 000 гривень , Вам потрібно:
- Паспорт громадянина України
- ІПН ( ідентифікаційний номер платника податків)
Для отримання кредиту готівкою на суму від 50 000 до 250 000 гривень, крім вищевказаних документів може знадобитися ще довідка про доходи ( для офіційно працевлаштованих ), два останніх контракту ( для моряків ), декларація про доходи з податкової служби України (для приватних підприємців).


Подавши заявку на кредит готівкою з правого боку системи онлайн замовлення кредитів «В КРЕДИТ УКРАЇНА», Ви вже протягом від 15 хвилин до 2 -х годин дізнаєтеся про попереднє рішення з наших банків партнерів у Львові. Оператори банків партнерів самі Вам зателефонують і запропонують пройти до найближчого відділення банку для оформлення документів, підписання кредитного договору і видачі кредиту готівкою. Також у операторів банків партнерів Львова та Львівської області, Ви зможете уточнити умови кредитування, і якщо Вас щось не влаштує, відмовитися від співпраці з будь-яким з банків.


Заявки за послугою «кредит готівкою Львів» обробляють абсолютно безкоштовно і видача банками партнерами, через дану систему онлайн замовлення кредитів, без додаткових комісій з боку банків партнерів у Львові, Львівській області та України.


Категория: Кредитування у Львові | (30.10.2013)
Просмотров: 7470
Хостинг от uCoz