Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Корисна інформація » Кредитування у Львові

Кредит для пенсіонерів Львів

Кредит для пенсіонерів Львів

Всеукраїнський кредитний центр «В КРЕДИТ УКРАЇНА» дарує можливість оформити онлайн кредит для пенсіонерів у Львові, Львівській області і всієї України, чи не переступаючи поріг рідного дому, за допомогою даного сайту! А, найголовніше - це абсолютно безкоштовно! Ніяких комісій, відсотків, грошей і т.д. ми брати не сміємо!


Щоб відправити заявку на кредити онлайн для пенсіонерів в Львові потрібно оформити анкету, яка розташована з правого боку сайту! У даній анкеті Вам потрібно зазначити варіант «пенсіонер» у графі «працевлаштування», і заповнити вірно всі інші дані. Коли анкета буде готова, натисніть, будь ласка, на кнопку «відправити заявку на кредит», тим самим, відправивши її нашим операторам на обробку. Далі, наші співробітники перенаправляють заявку партнерські банки, з якими у нас укладені дружні договору. Ми працюємо з 33-ма банками для онлайн кредитів для пенсіонерів у Львові, Львівській області і всієї України!


Тепер докладніше зупинимося на основних пунктах для оформлення онлайн кредиту пенсіонерам у Львові:

Ви повинні бути не старше 75 років.

Ви повинні володіти громадянством України.

Найбільша сума кредиту становить 50 000 гривень без поручителів, довідок про доходи, і т.д.

Ви можете оформити кредит, строком від 4-х місяців до 4-х років, при цьому процентна ставка буде варіюватися: від 1.3% до 3 % щомісяця. Банк, з яким будете співпрацювати, вибираєте Ви самі.


Після завершення оформлення заявки онлайн кредиту з Вами зв'яжуться банківські працівники, вже через кілька годин, для обговорення всіх необхідних питань.


Повна безкоштовність системи та цілодобова допомога для Вас, до прямого зв'язку з банком. Ми з Вас не беремо ніяких застав, відсотків, грошей, нічого! Під час підписання договору, Вам необхідно буде володіти посвідченням ІПН, паспортом громадянина України та пенсійним посвідчення, якщо воно знадобиться.


Категория: Кредитування у Львові | (09.11.2013)
Просмотров: 808