Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Корисна інформація » Кредитування у Луганську

Кредит СПД Луганськ

Кредит СПД Луганськ 

Щоб подати заявку на кредит для СПД у Луганську скористайтеся формою онлайн заявки з правого боку сайту. Усі заявки на кредити СПД у Луганську, у Луганській області та в Україні подаються зовсім безкоштовно.


Заповнюючи заявку в графі «працевлаштування» виберіть «приватний підприємець». Перед відправкою заявки на кредит перевірте правильність введених даних і натисніть кнопку «відправити заявку на кредит». Тільки правильність і правдивість введеної інформації може гарантувати Вам обробку заявки нашими банку партнерами. Наші заявки на кредити для приватних підприємців обробляють 33 банки Луганська, Луганської області та України.


Протягом 15 хвилин після подачі заявки її обробляють наші оператори. Оператори перевіряють правильності і правдивість даних зазначених у заявці на кредит від СПД, після чого перенаправляють її залежно від критеріїв позичальника в банки партнери. Банки отримуючи нашу заявку на кредит обробляють її, заводять анкету на потенційно позичальника і відправляють анкету на попереднє узгодження. При отриманні попереднього рішення щодо позичальника, йому передзвонюю і запрошують в банк для оформлення документів на кредит.


Максимальна сума кредиту для приватного підприємця СПД 30000 гривень. Місячна кредитна ставка для СПД від 1,3% до 3% залежно від банку партнера. 


Найчастіше документи для оформлення кредиту приватному підприємцю СПД не потрібні, хоча іноді банки партнери запитують останній квартальний звіт з податкової інспекції. 


Обробка заявок на кредити для СПД в Луганській області і в Луганську системою онлайн кредитування «В КРЕДИТ УКРАЇНА» абсолютно безкоштовно! Всі наші послуги у допомозі в отриманні кредиту та обробки заявок оплачують банки партнери.


Категория: Кредитування у Луганську | (26.11.2013)
Просмотров: 1390
Хостинг от uCoz