Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Корисна інформація » Кредитування у Луганську

Кредит пенсіонеру Луганськ

Кредит пенсіонеру Луганськ

Завдяки системі онлайн кредитування «В КРЕДИТ УКРАЇНА», у Вас є можливість абсолютно безкоштовно і не виходячи з дому оформити заявку на онлайн кредит пенсіонеру у Луганську, у Луганській області та всій Україні!


Для цього Вам необхідно вірно заповнити заявкову форму анкети, яка знаходиться в правій стороні даного сайту. У графі «працевлаштування» обов'язково вкажіть «пенсіонер». Після заповнення заявки на онлайн кредит пенсіонеру, натисніть на кнопку «відправити заявку на кредит», і вже через кілька годин з вами зв'яжуться банківські працівники, наших банків партнерів, для обговорення всіх необхідних питань. Ми уклали дружні договору на онлайн кредит пенсіонеру з 33-ма банками Луганська, Луганської області і всієї України.


Максимально-можлива сума кредиту онлайн пенсіонеру в Луганську та в Україні, може становити 50 000 гривень, на строк від 4-х місяців до 4-х років. Процентна ставка може також варіюватися: від 1.3% до 3%. Все залежить від банку-кредитора, який обираєте Ви.


Також для того, щоб оформити заявку на онлайн кредит пенсіонеру у Луганську, у Луганській області та в Україні, Ви повинні бути не старше 75 років і бути громадянином України. Для безпосереднього оформлення договору з банком партнером на кредит пенсіонеру, вам потрібно буде пред'явити паспорт громадянина України, посвідчення ІПН та пенсійне посвідчення, якщо знадобиться.


Також нагадуємо Вам, що наші послуги для вас абсолютно безкоштовні. Ми не вимагаємо від Вас ніяких відсотків, застав і поручителів. Оформляйте заявку на онлайн кредит пенсіонерам в Луганську, Луганській області та по всій Україні!


Категория: Кредитування у Луганську | (26.11.2013)
Просмотров: 1354
Хостинг от uCoz