Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Корисна інформація » Кредитування у Луганську

Кредит пенсіонерам Луганськ

Кредит пенсіонерам Луганськ

Щоб подати заявку на кредит пенсіонерам у Луганську і у Луганській області, заповніть форму з правого боку сайту. При заповненні заявки у графі «працевлаштування» виберіть варіант «пенсіонер». Перед відправкою заявки перевірте правильність введених даних і після цього натисніть кнопку «відправити заявку на кредит».


Заявка на кредит для пенсіонерів відправляється в 33 банку партнера в Луганську, Луганської області та України.


Після відправки заявки нам, її обробляють наші оператори і перевіряють коректність введених даних. Дана перевірки заявок процедура займає максимум 15 хвилин, після чого заявки передаються в банки партнери. Банками заявки на кредити пенсіонерам обробляються заявка на протязі 2-х годин в робочий час. Оператори банків партнерів заводять анкету на кредит пенсіонерові і отримують попереднє рішення по кредиту. Після отримання попереднього рішення по кредиту оператори банків запрошують потенційного позичальника пенсіонера в найближче відділення банку для отримання кредиту.

Місячна ставка за кредитом для пенсіонерів від 1,3% до 3 %. Максимальна сума кредиту для пенсіонера до 50 000 гривень залежно від банку партнера. Мінімальний відгук на одну заявку на кредит пенсіонерам від 5 банків!


Хочемо зауважити, що для отримання кредиту пенсіонерам в Луганську не потрібно довгої паперової тяганини. Найчастіше кредит пенсіонерам оформляють на протязі 1-2 днів.


Система онлайн кредитування «В КРЕДИТ УКРАЇНА» обробляє заявки на кредит пенсіонерам у Луганську та в Україні, абсолютно безкоштовно! Ніяких комісій та відсотків з потенційних позичальників ми не беремо. Всі наші послуги у допомозі отримання кредиту та обробки заявок оплачують банки партнери.


Категория: Кредитування у Луганську | (26.11.2013)
Просмотров: 1355
Хостинг от uCoz