Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Корисна інформація » Кредитування у Луганську

Кредит готівкою Луганськ

Кредит готівкою Луганськ


Через сайт всеукраїнського кредитного центру «В КРЕДИТ УКРАЇНА» Ви можете безкоштовно подати заявку і швидко отримати кредит готівкою у Луганську, Луганської області та Україні. Наші заявки на кредити готівкою обробляють 33 банки Луганська та України.


Кредити готівкою в Луганську видаються нашими банками партнерами на суми до 250 000 гривень. Місячна ставка по кредитах готівкою в наших банках партнерах від 1,3 % до 3 %. Термін кредиту від 6 до 48 місяців з можливістю дострокового погашення кредиту.


Оформити заявку і отримати кредит готівкою у наших банках партнерах Луганська можуть: безробітні, офіційно і неофіційно працевлаштовані, студенти, моряки, пенсіонери, приватні підприємці СПД , ФОП і ПП .


Заповнюючи заявку на кредит у графі «форма кредитування» виберіть варіант «готівкою». Заповнивши форму заявки на кредит, перевірте правильність введених персональних даних і натисніть кнопку «відправити заявку на кредит». Після відправки заявки на кредити готівкою, заявка відправляється на перевірку нашим операторам, які перевіряють правильність і коректність зазначеної інформації та перенаправляють її в банки партнери Луганська, Луганської області та України в залежності від критеріїв потенційного позичальника . Оператори банків партнерів, отримуючи нашу заявку на кредит готівкою в Луганську, заводять анкету на потенційного позичальника і відправляють її на отримання попереднього рішення по видачі кредиту. Після отримання попереднього рішення по видачі кредиту готівкою, оператори банків партнерів передзвонюють потенційному позичальникові і запрошують його до найближчого відділення банку для оформлення документів та видачі кредиту.


Також хочемо зазначити, що система онлайн кредитування «В КРЕДИТ УКРАЇНА » обробляє заявки на кредити готівкою в Луганську абсолютно безкоштовно. Ніяких відсотків і комісій з потенційних позичальників ми не нараховуємо. Всі наші послуги по обробці заявок на кредити, а також консультації та допомогу в оформленні кредиту оплачують банки партнери України, Луганської області та Луганська.Категория: Кредитування у Луганську | (30.10.2013)
Просмотров: 2297
Хостинг от uCoz