Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Корисна інформація » Кредитування у Луцьку

Кредит пенсіонеру Луцьк

Кредит пенсіонеру Луцьк

Легко, швидко і абсолютно безкоштовно всеукраїнський кредитний центр «В КРЕДИТ УКРАЇНА» надає можливість оформити онлайн заявку на кредит пенсіонеру у Луцьку, Волинської області, і у всій Україні!


Потрібно тільки заповнити анкету, що знаходиться в правій частині даного сайту, вибрати в графі «працевлаштування» «пенсіонер», і натисненням кнопки «відправити заявку на кредит» відправити заявку на онлайн кредит пенсіонеру до наших операторам на обробку. Після цього Ваша заявка направляється в наші 33 партнерських банку, з якими у нас укладені договори про взаємоспівпрацю. Потім - з Вами зв'яжуться службовці банків заради розповіді про всі умови онлайн кредиту пенсіонеру вже через кілька годин.


Мало того, оформити кредит пенсіонеру в Луцькі та в Волинській області, може особа, яка не старше 75 років, і ще вона має бути громадянином України. Найбільш велика сума кредитування становить 50 000 гривень. Можливий термін онлайн кредиту пенсіонеру коливається від 4-х місяців до 4-х років, Процентна ставка складає від 1.3% до 3% щомісяця. Конкретний відсоток залежить від банку - кредитора, який ви виберете. Ще потрібно зауважити, що при укладанні угоди на кредит пенсіонеру, Вам необхідно володіти паспортом громадянина України, посвідченням ІПН, а також, пенсійним посвідченням у разі потреби.


Ми ж, зі свого боку гарантуємо для Вас цілодобову і безкоштовну допомогу в будь-яких питаннях кредитування до безпосереднього зв'язку з банком. І нагадуємо: наші послуги абсолютно безкоштовні. Ми не вимагаємо з Вас ніяких відсотків, застав, і т.д.


Категория: Кредитування у Луцьку | (08.11.2013)
Просмотров: 708