Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Корисна інформація » Кредитування у Криму

Кредит підприємцю Крим

Кредит підприємцю Крим

Отримати кредит підприємцю у Криму і в Україні, Вам дозволено через сервіс інтернет кредитування «В КРЕДИТ УКРАЇНА», в тому випадку, якщо безкорисливо відіслати через інтернет заявку з правого блоку сайту. Після подачі online замовлення протягом 2-х годин Вам розкажуть про попереднє рішення по кредиту синхронно з усіх партнерських банків України.


Приватні підприємці форм ПП, ФОП, СПД в АР Крим можуть оформити кредит на суму від п'яти до двохсот п'ятдесяти тисяч гривень на різні цілі.


Отримати кредити приватним підприємцям в Автономній Республіці Крим та в Україні, допустимо у вигляді автокредитування, готівкового кредиту, карти кредитної та споживчого кредиту.


Процентна на місяць ставка за кредитами приватним підприємцям в партнерських банках Криму і України від 1,3 до 3%, а взяти кредит дозволено на тривалість часу від половини року до 5 років. Щоб взяти кредити приватним підприємцям у Республіці Крим, буде треба подати замовлення в режимі «online» з правій частині сервісу інтернет кредитування. Перед тим, як направити замовлення онлайн, додивитеся точність даних і тільки потім натисніть на кнопку, напис на ній є «відправити заявку на кредит». Після розміщення замовлення на кредити приватним підприємцям, Вам буде потрібно очікувати від 15 хвилин до двох годин в робочий час, після чого зателефонують службовці партнерських банків, які розкажуть попереднє рішення з видачі кредиту. Коли партнерський банк погодився видати кредит, то Вам запропонують пройти в близько знаходиться відділення банку в Криму і в Україні, для взяття кредиту та підписання кредитного договору.


Ситема онлайн кредитування «В КРЕДИТ УКРАЇНА» не беручи оплати, перенаправляє заявки на кредити повністю автоматично на 33 банки партнери в Україні. Всі витрати по залученню потенційних позичальників покривають партнерські банки та фінансові організації Криму та України.


Категория: Кредитування у Криму | (03.12.2013)
Просмотров: 626