Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Корисна інформація » Кредитування у Криму

Кредит пенсіонеру Крим

Кредит пенсіонеру Крим

Оформити і отримати кредит пенсіонеру у Криму і в Україні можна безкоштовно через веб сайт системи онлайн кредитування «В КРЕДИТ УКРАЇНА», яка перенаправляє заявки відразу в 33 банку партнера. Банки Криму і України обробляють наші заявки на кредити пенсіонерам , після чого передзвонюють і запрошують у найближчі відділення для отримання кредиту.


Банки в Криму і в Україні, які є нашими партнерами, видають кредити пенсіонеру на суми до 50 000 гривень. Місячна ставка від 1,3% до 3%, залежно від банку кредитору. Термін кредитної позики пенсіонеру від 6 до 48 місяців, з можливістю дострокового погашення.


Для отримання кредиту пенсіонеру в Криму та в Україні, потрібно пред'явити паспорт громадянина України та ІПН. Також можливо, в деяких банках, для оформлення кредитного продукту пенсіонеру буде потрібно ще й показати пенсійне посвідчення. Виходячи з практики, можемо відзначити, пенсіонеру можливо отримати кредит протягом від 2-х годин до 1 дня, з моменту подачі заявки на нашому сайті.


Пенсіонеру в банках Криму і України можуть запропонувати отримати кредит готівкою, споживчий кредит, кредитну картку та оформити автокредитування.


З правого боку сайту, при подачі онлайн заявки на кредит пенсіонеру у Криму і в Україні, буде потрібно заповнити всі графи й у графі «працевлаштування » вказати «пенсіонер». Перевіривши всі зазначені дані, можете надіслати заявку. Відправлена заявка проходить перевірку на коректність у наших операторів, після чого направляється в банки партнери для отримання попереднього рішення про видачу кредиту. Отримавши попереднє узгодження, оператори банків партнерів передзвонюють потенційним позичальникам, розповідають про умови кредитування та запрошують до відділень банку для оформлення документів та видачі кредиту.Зверніть Вашу увагу на те, що всеукраїнський кредитний центр «В КРЕДИТ УКРАЇНА» не стягує відсотків і не бере комісій за послугу «кредит пенсіонеру Крим». Всі витрати з кредитування пенсіонерів беруть на себе банки партнери в Криму і в Україні, через що дана послуга і надається абсолютно безкоштовно.


Категория: Кредитування у Криму | (22.11.2013)
Просмотров: 1445
Хостинг от uCoz