Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Корисна інформація » Кредитування у Криму

Кредит пенсіонерам Крим

Кредит пенсіонерам Крим

Безкоштовно подати онлайн заявку і отримати кредит пенсіонерам у Криму і в Україні, Ви можете, використовуючи веб сайт всеукраїнського кредитного центру «В КРЕДИТ УКРАЇНА». Заявки на кредити пенсіонерам, через наш онлайн сервіс, приймають 33 банку Криму і України.


Банки Криму видають кредити пенсіонерам на суми не більше 50 000 гривень і на термін від 6 до 48 місяців. Процентна місячна ставка серед наших банків партнерів коливається в межах від 1,3% до 3%.


Вимоги до позичальників пенсіонерам у банках партнерах у Криму і в Україні:
- Вік потенційного позичальника до 75 років
- Наявність паспорта громадянина України та ІПН
- Пенсія потенційного позичальника повинна бути за віком, за вислугу років
- Наявність хорошої кредитної історії або її відсутність


Кредити пенсіонерам в Криму та в Україні, можуть бути оформлені у наших банках партнерах у зручному для них вигляді, наприклад: кредит готівкою, кредитна карта, споживчий кредит або автокредитування.


Заповнюючи онлайн заявку з правого боку сайту, не забудьте в графі «працевлаштування» вказати «пенсіонер» і перевіривши правильність всіх зазначених даних натиснути кнопку «відправити заявку на кредит». Заявки на кредит пенсіонерам у Криму і в Україні спочатку проходять перевірку нашими операторами, а далі автоматично перенаправляються в банки партнери , залежно від критеріїв потенційного позичальника. Оператори банків партнерів, якщо Ваша заявка пройшла попереднє узгодження з видачі кредиту, передзвонюють і запрошують до найближчого відділення банку, для оформлення договору і видачі кредиту.


Через веб сервіс системи онлайн замовлення кредитів «В КРЕДИТ УКРАЇН » заявки за послугою «кредит пенсіонерам Крим» обслуговуються абсолютно безкоштовно. Витрати по всіх заявках для пенсіонерів у Криму і в Україні відшкодовують банки партнери.


Категория: Кредитування у Криму | (22.11.2013)
Просмотров: 1384
Хостинг от uCoz