Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Корисна інформація » Кредитування у Криму

Кредит для пенсіонерів Крим

Кредит для пенсіонерів Крим

Подати заявку на кредит для пенсіонерів у Криму і в Україні, в режимі онлайн, абсолютно безкоштовно можна через сайт системи онлайн замовлення кредитів «В КРЕДИТ УКРАЇНА». Подавши заявку через цей сервіс онлайн кредитування, Вашу заявку розглянуть відразу в 33 банках АР Крим та України, після чого оператори самі зателефонують і запросять до найближчого відділення, для оформлення та отримання кредиту.


Банки Криму видають кредити для пенсіонерів, на суми до 50 000 гривень під різні потреби і в різних формах. Для пенсіонерів банки Автономної Республіки Крим та України пропонують кредити у вигляді: кредит готівкою, кредитна карта, споживчий кредит та автокредитування.


Терміни кредитів для пенсіонерів в Криму та в Україні, можуть бути від 6 місяців до 4-х років. Процентна ставка на місяць, залежно від банку кредитора і безпосереднього кредитного продукту, від 1,3% до 3%. Можливість дострокового погашення за кредитними продуктами для пенсіонерів зазначається у кожному кредитному договорі.


Заповнюючи форму онлайн замовлення кредитів, для пенсіонерів, треба вибрати в графі «працевлаштування» пункт «пенсіонер» . Перед відправкою заявки на кредити для пенсіонерів, ми рекомендуємо перевірити ще раз всі зазначені дані і тільки після цього натиснути кнопку «відправити заявку на кредит». Відправлена пенсіонером заявка на кредит пройде перевірку нашими операторами, які розглянуть і перенаправляють Ваші дані, відповідно до критеріїв потенційного позичальника, в банки партнери в Криму і в Україні для винесення попереднього рішення про видачу кредиту. Після винесення попереднього рішення по кредиту, оператори банків партнерів, самі Вам подзвонять, і запропонує пройти в найближчі відділення для оформлення кредиту. Вся процедура перевірки, перенаправлення заявки, попереднього узгодження і зворотного дзвінка з боку банку займає від 15 хвилин до 2-х годин, в робочий час.


Всі наші послуги, в тому числі і «кредит для пенсіонерів Крим» оплачуються виключно банками партнерами в Україні. З потенційних позичальників пенсіонерів, ніяких відсотків і комісій не стягується системою онлайн кредитування «В КРЕДИТ УКРАЇНА».


Категория: Кредитування у Криму | (22.11.2013)
Просмотров: 646