Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Корисна інформація » Кредитування у Києві

Споживчий кредит Київ

Споживчий кредит Київ

Всеукраїнська система онлайн кредитування «В КРЕДИТ УКРАЇНА» надає можливість кредитування в магазинах, інтернет магазинах, торгових точках, для громадян в Києві, Київській області та України в цілому. У нашому Інтернет сервісі з кредитування, Ви можете залишити заявку на споживчий кредит в Києві на безкоштовній основі. Дану заявку розглядають 33 банку партнера України.


Для цього Вам необхідно заповнити форму, розташовану в правій частині сайту, для зручності користувачів, дана форма розміщена на всіх сторінках Інтернет сервісу.


Заповнюючи заявку на споживчий кредит в Києві, зверніть увагу, всі поля в даній формі є обов'язковими. Заповнюючи поле ІПН будьте уважніші, звірте введені дані з тими, які вказані у вашому документі. У графі «форма кредитування» виберіть необхідний пункт : кредит готівкою, кредитна картка або кредит під товар.


Всі введені дані повинні бути коректними і дійсними, у зворотному випадку Ваша заявка не буде оброблена нашим Інтернет сервісом з кредитування.


Наші оператори аналізують відправлену Вами заявку, перевіряють на помилки і дійсність наданих даних. Дана процедура займає від 5 до 15 хвилин.


Далі Ваша заявка на споживчий кредит в Київській області, Києві відправляється на розгляд банкам партнерам, час обробки заявки у банках до 2-ох годин з моменту відправки.


Для офіційно працевлаштованих громадян у Києві, максимальна сума кредиту складе 50 000 гривень, для громадян неофіційно працевлаштованих до 10 000 гривень.

Терміни кредитування від 6 до 48 місяців.


Система кредитування «В КРЕДИТ УКРАЇНА» не стягує жодних комісій, відсотків з позичальників за послугу « споживчий кредит Київ». Всі послуги з обробки заявок на кредит готівкою в Києві оплачують банки партнери.


Категория: Кредитування у Києві | (05.11.2013)
Просмотров: 684