Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Корисна інформація » Кредитування у Києві

Кредити готівкою Київ

Кредити готівкою Київ

З правого боку сайту сервісу онлайн кредитування «В КРЕДИТ УКРАЇНА» Ви можете безкоштовно подати заявку і отримати кредити готівкою у Києві, Київській області в Україні. Наші онлайн заявки на кредити готівкою обробляють 33 банку Києва та України.


Через наш онлайн сервіс отримати кредити готівкою в Києві і у Київській області можуть громадяни України віком від 18 років до 75 років, а саме: самозайняті , студенти, моряки, пенсіонери, неофіційно працевлаштовані, офіційно працевлаштовані, приватні підприємці СПД, ФОП і ПП. Максимальна сума кредиту готівкою в одному банку партнері Києва и України до 250 000 гривень. Термін кредиту готівкою від 6 місяців до 4 років. Місячна ставка по кредитах готівкою від 1,3 % до 3 % залежно від банку кредитора.


Крім кредиту готівкою в Києві, Київській області та Україні Ви можете отримати кредитну карту, споживчий кредит, авто в кредит.


Заповнюючи форму замовлення кредитів у графі «форма кредитування» виберіть варіант «кредит готівкою ». Далі заповніть всі обов'язкові дані, після чого натисніть кнопку «відправити заявку на кредит». Відправлена Вами заявка на кредит готівкою відправляється на перевірку нашим операторам, які перевіряють правильність зазначеної інформації і перенаправляють її в банки партнери, залежно від критеріїв потенційного позичальника. Оператори банків партнерів отримуючи від нас заявку на кредити готівкою, заводять анкету на потенційного позичальника і направляють її на отримання попереднього рішення по видачі кредиту. Анкети які пройшли попереднє узгодження на видачу кредитів, відправляються назад операторам банків партнерів, які зв'язуються з потенційним позичальником і пропонують йому пройти до найближчого відділення банку у Києві и в Україні, для оформлення всіх необхідних документів і видачі кредиту готівкою.


Всеукраїнський кредитний центр «В КРЕДИТ УКРАЇНА» не стягує з потенційного позичальника ніяких комісій за послугою «кредити готівкою Київ». Всі наші послуги по обробці заявок, допомоги в оформленні кредитів і консультації оплачують наші банки партнери.


Категория: Кредитування у Києві | (30.10.2013)
Просмотров: 2826
Хостинг от uCoz