Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Корисна інформація » Кредитування у Києві

Кредит СПД Київ

Кредит СПД Київ

Через сервіс онлайн кредитування «В КРЕДИТ УКРАЇНА» Ви можете безкоштовно подати заявку на кредит для СПД у Києві, Київській області та в Україні. Заявки на кредити для приватного підприємця СПД обробляють 33 банку України. Наші заявки обробляють фактично всі банки Києва та Київської області.


Заповнюючи заявку на кредит для СПД у графі «працевлаштування» виберіть «приватний підприємець». Перевірте правильність введених даних і після цього натисніть кнопку «відправити заявку на кредит».


Після відправки заявки на кредит в перебігу 15 хвилин у робочий час її обробляють наші оператори і перевіряють на коректність вказаних даних у заявки. Далі заявка відправляється в наші банки партнери, в залежності від їх вимог до потенційного позичальника.


Банки партнери обробляють наші заявки на протязі 2-х годин в робочий час. Після обробки заявки банки передзвонюють потенційному позичальникові і запрошують його до найближчого відділення для оформлення кредиту.


Для отримання кредиту приватному підприємцю СПД у Києві часто не потрібно звітності з податкової та інших документів. Але Ви повинні знати, що квартальний звіт іноді потрібно для видачі кредиту підприємцю.


Місячна кредитна ставка для приватного підприємця СПД від 2% до 2,99 % залежно від банку партнера.


Максимальна сума кредиту для СПД в одному банку до 50 000 гривень. Якщо Вам потрібно сума більше, то можете погодиться на пропозиції відразу від декількох банків.


Система онлайн кредитування «В КРЕДИТ УКРАЇНА» обробляє заявки на кредити абсолютно безкоштовно! Ніяких комісій та відсотків з позичальника ми не нараховуємо. Всі наші послуги у допомозі отримання кредиту та обробці заявок оплачують наші банки партнери.


Категория: Кредитування у Києві | (05.11.2013)
Просмотров: 714