Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Корисна інформація » Кредитування у Києві

Кредит швидко Київ

Кредит швидко Київ

Найпростіший спосіб отримати кредит швидко у Києві - використання сервісу «В КРЕДИТ УКРАЇНА» Даний сервіс є абсолютно безкоштовним, ми не беремо комісії, або відсотки з позичальників Надані послуги оплачуються банками партнерами...


Отримати кредит швидко в Києві, Київській області не забере безлічі часу і зусиль. Щоб оформити кредит, Вам достатньо ввести всі необхідні дані, запитувані формою онлайн заявки. Виберіть необхідну форму кредитування: готівкою, під товар ( кредит на придбання меблів, побутової техніки, мобільних, комп'ютерної техніки), авто в кредит.


Всі поля у формі онлайн заявки є обов'язковими. Оформивши заявку, перед натисканням кнопки «відправити заявку на кредит», перевірте всю введену інформацію на помилки. Всі дані повинні бути дійсні.


Для отримання кредиту, Ваш повний вік повинен становити 18 років, потрібна наявність Українського громадянства. За умови офіційного працевлаштування, віку від 21 років, Ви маєте можливість оформити кредит швидко у Києві на суму від 250 000 гривень. При виборі неофіційно працевлаштований, максимальна сума складе до 10 000 гривень.


Терміни кредитування від 6 до 48 місяців, при щомісячній кредитній ставці від 1,3 до 3%.


Час відгуку на Вашу заявку до 2-ох годин, з моменту відправки (до 15 хвилин обробляється операторами сервісу, до 1-ї години банківськими працівниками).


При позитивному рішенні на видачу кредиту, оператори банки партнерів запросять Вас до найближчого відділення банку.


Категория: Кредитування у Києві | (05.11.2013)
Просмотров: 665