Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Корисна інформація » Кредитування у Києві

Кредит пенсіонеру Київ

Кредит пенсіонеру Київ

Всеукраїнський центр кредитування «В КРЕДИТ УКРАЇНА» надає унікальну можливість для пенсіонерів, у нас Ви можете абсолютно безкоштовно подати заявку на кредит пенсіонеру у Києві, віком до 75 років. Оформлені заявки на кредит пенсіонеру в Києві, розглядають 33 банку партнера Києва, Київської області та України.


Можлива сума на кредит пенсіонеру складе до 50 000 гривень.

Щомісячна кредитна ставка пенсіонеру від 1,3% до 3%.

Мінімальні терміни кредитування для пенсіонера від 6 місяців, максимальний термін до 48 місяців.


Пенсіонери у Києві, Київській області та в Україні, можуть вибрати необхідну форму кредитування: кредитна карта, споживчі кредити, автокредитування, кредити готівкою.


Для отримання кредиту пенсіонеру в Києві та в Україні, необхідно заповнити онлайн форму, розташовану в правій частині сайту, заповнюючи графу працевлаштування, вкажіть варіант «пенсіонер». Зверніть увагу, всі поля в даній формі є обов'язковими. Заповнивши усі поля, натисніть кнопку «відправити заявку на кредит». Після натискання кнопки, Ваша заявка детально аналізується нашими операторами, відбувається перевірка всіх введених полів на помилки. За умови , що дані введені коректно, заявка відправляється на 33 українських банків партнерів. Протягом 2-ох годин банки перевіряють заявку на коректність і правильність введеної інформації. За умови, коректно введеної інформації, менеджери зв'яжуться з Вами і проконсультують з необхідної формі кредитування.


Система онлайн замовлення кредитів «В КРЕДИТ УКРАЇНА» обробляє заявки за послугою «кредит пенсіонеру Київ» абсолютно безкоштовно для потенційного позичальника, без комісій та додаткових відсотків. Наші послуги з обробки заявок на кредити для пенсіонерів оплачують банки партнери у Києві, Київській області та Україні.


Категория: Кредитування у Києві | (05.11.2013)
Просмотров: 726