Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Корисна інформація » Кредитування у Києві

Кредит Київ

Кредит Київ

Абсолютно безкоштовно, Ви можете подати онлайн заявку і отримати кредит у Києві, Київській області та в Україні, через всеукраїнський кредитний центр «В КРЕДИТ УКРАЇНА» прямо з даного сайту, відправивши свою заявку на кредит відразу в 33 банку партнера.


Отримати кредит в Києві, через даний веб сервіс можуть громадяни України віком від 18 до 75 років. Кредити можна в банках Києва у вигляді кредиту готівкою, кредитної картки, споживчого кредиту і автомобіля в кредит.


Взяти кредит в Києві і в Україні можна на суму 250 000 гривень, якщо Ви офіційно працевлаштований, приватний підприємець, пенсіонер або моряк. На суму до 10 000 гривень можуть розраховувати неофіційно працевлаштовані, самозайняті, студенти та безробітні.


Процентна місячна ставка на кредити в банках Києва та України від 1,3 % до 3 %. Також варто зауважити, що наші банки партнери можуть видати Вам кредит на термін від 6 до 48 місяців, з правом дострокового погашення кредиту.


Для оформлення кредиту у Києві та у Київській області Вам потрібно:
- Паспорт громадянина України
- ІПН
- Довідка про доходи ( за наявності) необов'язково


Для подачі онлайн заявки на кредит в банки Києва та України скористайтеся формою замовлення кредитів з правого боку сайту. Заповнивши заявку і перевіривши правильність введених даних, натисніть кнопку «відправити заявку на кредит», яка відправить Вашу заявку на перевірку нашим операторам. Оператори даної системи онлайн замовлення кредитів протягом 15 хвилин перевірять зазначену Вами інформацію в заявку на кредит і переадресовують її в банки партнери. Банки Києва та України, отримуючи від нас заявку на кредит, відправляють її на отримання попереднього рішення, після якого передзвонюють потенційним позичальникам і пропонують пройти їм у найближче відділення банку для оформлення кредитів.


Система онлайн замовлення кредитів «В КРЕДИТ УКРАЇНА» дає можливість кожному українцеві отримати кредит за послугою «кредит Київ» абсолютно безкоштовно, без жодних комісій та відсотків. Всі послуги, включаючи допомогу в оформленні кредитів і консультації , оплачують наші банки партнери Києва, Київської області та України.


Категория: Кредитування у Києві | (05.11.2013)
Просмотров: 1467
Хостинг от uCoz