Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Корисна інформація » Кредитування у Херсоні

Кредит СПД Херсон

Кредит СПД Херсон

На сайті сервісу онлайн кредитування «В КРЕДИТ УКРАЇНА» Ви можете безкоштовно подати заявку на кредит СПД у Херсоні. Наші заявки на кредити приватним підприємцям СПД та ПП обробляють 33 банки Херсона, Херсонської області та України. 


Кредити приватним підприємцям в Херсоні і Україні видаються на суму до 150 000 гривень. Термін кредиту для підприємця СПД та ПП від 6 до 48 місяців. Місячна ставка по кредиту підприємцю від 1,3% до 3% залежно від банку партнера. Мінімальний вік позичальника підприємця має бути від 21 років.


При заповненні заявки на кредит для СПД та ПП, у графі «працевлаштування» треба вибрати варіант «приватний підприємець». Ввівши всі потрібні дані у форму заявки, перевірте правильність заповненої інформації і тільки після цього натисніть кнопку «відправити заявку на кредит». Дану заявку перевіряють наші оператори на правильність і коректність введеної інформації та перенаправляють в банки партнери залежно від критеріїв потенційного позичальника підприємця. Отримуючи від нас заявку на кредит для СПД, банки партнери заводять анкету на потенційного позичальника підприємця і передають її на попереднє рішення по видачі кредиту. Після отримання попереднього рішення по кредиту, оператори банків партнерів передзвонюють потенційним позичальникам і пропонують пройти до найближчого відділення банку в Херсоні для оформлення документів та видачі кредиту підприємцю СПД або ПП. 


Всеукраїнський кредитний центр «В КРЕДИТ УКРАЇНА» обробляє заявки на кредити для підприємців в Херсоні і Україні абсолютно безкоштовно. Ніяких комісій та відсотків з потенційних позичальників ми не нараховуємо! Всі наші послуги по обробці заявок, консультування та допомоги в отриманні кредитів підприємцям оплачують наші банки партнери.


Категория: Кредитування у Херсоні | (16.11.2013)
Просмотров: 1485
Хостинг от uCoz