Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Корисна інформація » Кредитування у Херсоні

Кредит пенсіонерам Херсон

Кредит пенсіонерам Херсон

Через всеукраїнський кредитний центр «В КРЕДИТ УКРАЇНА», Ви можете подати безкоштовно онлайн заявку на кредит пенсіонерам у Херсоні відразу в 33 банку України.


Кредити пенсіонерам в Херсоні видають до 50000 гривень. Термін кредиту пенсіонерам у Херсоні, Херсонській області та Україні від 6 до 48 місяців. Місячна ставка за кредитам пенсіонерам від 1,3% до 3% на місяць залежно від банку партнера. Вік позичальника пенсіонера повинен бути до 70 років.


При заповненні онлайн заявки на кредит пенсіонерам, у графі «працевлаштування» виберіть варіант «пенсіонер». Заповнивши заявку на кредит, перевірте правильність введених даних і після цього натисніть кнопку «відправити заявку на кредит». Після відправки Вами заявки , її обробляють наші оператори, перевіряючи правильність і коректність введеної інформації, і відправляють її в банки партнери залежно від критеріїв позичальників. Банки партнери Херсона, Херсонської області та України, після отримання заявки на кредит від нас, заводять анкету на потенційного позичальника і відправляють її на попереднє рішення по кредиту. Після отримання попереднього рішення по кредиту, оператори банків партнерів, передзвонюють потенційного позичальника і пропонують прийти в банк для оформлення документів та видачі кредиту для пенсіонера.


За статистики, на одну заявку по кредиту пенсіонерам мінімальний відгук з 3-4 банків Херсона та України. Потенційний позичальник пенсіонер сам вибирає банк, який запропонував йому кращі умови і приходить туди для отримання кредиту.


Система онлайн кредитування «В КРЕДИТ УКРАЇНА» обробляє заявки на кредити пенсіонеру в Херсоні абсолютно безкоштовно! Ніяких комісій та відсотків з потенційних позичальників ми не нараховуємо. Всі наші послуги по обробки заявок, допомоги в отриманні кредиту пенсіонеру, оплачують банки партнери.


Категория: Кредитування у Херсоні | (16.11.2013)
Просмотров: 1426
Хостинг от uCoz