Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Корисна інформація » Кредитування у Херсоні

Кредит Херсон

Кредит Херсон

«В КРЕДИТ УКРАЇНА» є безкоштовним всеукраїнським сервісом кредитування, який дозволяє кожному жителю Херсона, області Херсонської і всієї України цілодобово оформити заявкову форму на кредит цілодобово. Дана форма розташована нами для Вас у правій частині даного сайту, і після відправки Вами, відправиться відразу в 33 банку-партнера по всій Україні, і звичайно, Херсона.


Варто відзначити, що кредит у Херсоні і в Україні ми можемо оформити для людини, що володіє паспортом громадянина України, чий вік від 18 до 75 років. Максимально-можлива сума кредитування для офіційно працевлаштованих громадян, ПП, пенсіонерів і моряків може досягати 250 000 гривень. Якщо ж Ви - безробітний, неофіційно працюючий, самозайнятий, студент і т.д., то ваша кредитна сума може скласти 10 000 гривень. Представники банків-партнерів з Вами зв'яжуться вже протягом від 15 хвилин до двох годин у робочий час з моменту подачі заявки на кредит.


Варто також відзначити, що щомісячна кредитно-відсоткова ставка може трохи різнитися: від 1.3 до 3 відсотків від суми кредитування щомісяця.
Отримати кредит в Херсоні, Херсонській області та Україні можна у вигляді споживчого, автомобільного, готівкового, або за допомогою кредитної карти.


Нагадуємо Вам, що всі наші послуги для вас абсолютно безкоштовні, і даний вам веб-сервіс кредитування ні за що гроші не бере. Всі оплачується і компенсується нашими партнерськими банками. Застави, поручителі, відсотки, передоплата і брокери вже далеко в минулому!


Категория: Кредитування у Херсоні | (16.11.2013)
Просмотров: 1433
Хостинг от uCoz