Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Корисна інформація » Кредитування у Херсоні

Кредит готівкою Херсон

Кредит готівкою Херсон

Через сервіс онлайн кредитування «В КРЕДИТ УКРАЇНА» Ви може безкоштовно подати заявку на кредит готівкою у Херсоні. Наші заявки на кредити готівкою розглядають 33 банки Херсона, Херсонської області та України.


Наші банки партнери видають кредити готівкою самозайнятим, пенсіонерам, студентам, приватним підприємцям СПД та ПП, офіційно і неофіційно працевлаштованим. Вік позичальника для отримання кредиту готівкою від 18 до 70 років. Максимальна сума кредиту готівкою в Херсоні, Херсонській області та Україні до 250 000 гривень. Місячна кредитна ставка від 1,3 % до 3 % залежно від банку партнера.


Заповнюючи форму онлайн кредитування з правого боку сайту, у графі «форма кредитування» виберіть варіант «готівкою». Після введення всіх необхідних даних у формі заявки кредиту, перевірте всі дані і натисніть кнопку «відправити заявку на кредит». Перевіривши дані вказані Вами в заявці на кредит, наші оператори перенаправляють заявку на кредит готівкою в банки партнери. Банки, отримуючи заявку від нас, заводять анкету на потенційного позичальника і відправляє її на попереднє рішення по кредиту. Після отримання попереднього рішення по кредиту, оператори банків передзвонюють потенційному позичальнику і пропонують йому прийти в найближче відділення для оформлення документів та видачі кредиту готівкою у Херсоні.


Всеукраїнський кредитний центр «В КРЕДИТ УКРАЇНА» не бере ніяких комісій і ніяких відсотків за обробку заявок на кредити готівкою. Всі наші послуги з консультування клієнтів та допомоги в отриманні кредиту в Херсоні оплачують банки партнери.


Категория: Кредитування у Херсоні | (30.10.2013)
Просмотров: 2387
Хостинг от uCoz