Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Корисна інформація » Кредитування у Харкові

Кредит студентам Харків

Кредит студентам Харків

Через сервіс онлайн кредитування «В КРЕДИТ УКРАЇНА» Ви можете безкоштовно подати заявку на кредит студентам у Харкові, Харківській області та Україні, відразу в 33 банку. Форма онлайн заявки на кредити студентам знаходиться в правій стороні сайту.


Кредит студенту видається на суму до 5 000 гривень. Термін студентського кредиту від 6 до 48 місяців. Місячна ставка за кредитами для студентів від 1,3% до 3% залежно від банку кредитора. Мінімальний відгук на одну заявку по кредиту для студента від 2 банків партнерів.


Вік студента для отримання кредиту повинен бути від 18 років. Обов'язкова умова студентського кредитування - це українське громадянство позичальника. Також для оформлення кредиту може знадобитися Ваш студентський квиток.


При подачі заявки на кредит студентам в Харкові та в Україні, у графі «працевлаштування» треба вказати «студент». Якщо Ви окрім навчання працюєте і офіційно зареєстровані в будь-якій українській організації, то в графі працевлаштування краще вибрати «офіційне», що дасть Вам можливість претендувати на суму кредиту до 150 000 гривень в наших банках партнерах. Перед відправкою заявки, перевірте всі введені Вами дані, після чого натисніть кнопку «відправити заявку на кредит». Дана заявка потрапляє на перевірку нашим операторам, які перевіряють правильність введених даних і перенаправляють заявку на банки партнери України. Після отримання заявки на кредит студентам, оператори банків партнерів заводять анкету на потенційного позичальника і передають її на попереднє рішення по видачі кредиту. Отримавши рішення по видачі кредиту оператори банків партнерів передзвонюють потенційному позичальникові і запрошують його до найближчого відділення банку для видачі кредиту. Вся процедура аж до дзвінка оператора та повідомлення про готовність видати кредит студенту займає до 2-х годин.


Всеукраїнський центр онлайн кредитування «В КРЕДИТ УКРАЇНА» не бере ніяких комісій та відсотків з позичальників студентів у Харкові. Всі наші послуги по обробці заявок на кредити студентам оплачують банки партнери України.


Категория: Кредитування у Харкові | (14.11.2013)
Просмотров: 678