Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Корисна інформація » Кредитування у Харкові

Кредит пенсіонеру Харків

Кредит пенсіонеру Харків

Всеукраїнський кредитний центр «В КРЕДИТ УКРАЇНА» надає можливість абсолютно безкоштовно оформити онлайн заявку на кредит пенсіонеру у Харкові, Харківській області, і по всій Україні. Ми з вас не вилучаємо ніяких комісій, відсотків і застав! Якщо Ви не старше 75-ти років, то обов'язково подавайте заявку на кредит пенсіонеру Харків! Ми уклали партнерські договори з 33-ма банками Харкова, й усієї України, що дозволить Вам вибрати найбільш лояльні і комфортні умови кредиту пенсіонеру.


Подати заявку можна в будь-який час доби, за допомогою анкети, що розташовується в правій стороні нашого сайту. Від Вас потрібно уважно заповнити анкету, де в графі «працевлаштування», вкажіть «пенсіонер». Потім, коли заявка буде повністю заповнена, натискаєте на кнопку «відправити заявку на кредит». Відразу полі цього Ваша заявка потрапить на обробку нашим операторам, після чого автоматично буде спрямована в наші банки партнери, і вже в найближчі кілька годин з вами зв'яжуться банківські службовці для обговорення всіх, цікавих Вам, питань.


Зазначимо, що максимальна сума на кредит пенсіонеру в Харкові та в Україні, може становити 50 000 гривень. Для його оформлення вам знадобитися паспорт громадянина України, посвідчення ІПН, і пенсійне посвідчення, у разі потреби. Термін, на який може бути оформлений кредит пенсіонеру в Харкові, становить від чотирьох місяців до чотирьох років, при процентній ставці - від 1.3% до 3% щомісяця, залежно від банку - кредитора, який оберете Ви.


Також нагадуємо, що дану послугу ми надаємо для вас абсолютно безкоштовно, так як всі витрати наші банки партнери беруть на себе!


Категория: Кредитування у Харкові | (14.11.2013)
Просмотров: 655