Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Корисна інформація » Кредитування у Харкові

Кредит пенсіонерам Харків

Кредит пенсіонерам Харків

Система онлайн кредитування «В КРЕДИТ УКРАЇНА» дає можливість подати заявку на кредит для пенсіонерів у Харкові. Нашу заявку на кредит пенсіонерам обробляють 33 банку України, Харкова і Харківської області.


Щоб подати онлайн заявку на кредит для пенсіонерів заповніть форму замовлення кредиту з правого боку сайту. При заповненні заявки на кредит у формі «працевлаштування» виберіть «пенсіонер».


Заповнюючи форму на кредит коректно введіть дані, для швидкої обробки заявок. Після заповнення заявки натисніть кнопку «відправити заявку на кредит». Дану заявку на кредит в перебігу 15 хвилин після подачі в робочий час обробляють. Далі заявка на кредит перенаправляється в банки партнери залежно від вимог до потенційних позичальників. Банки партнери обробляють заявки на кредити на протязі 2-х годин в робочий час, а після передзвонюють позичальникам і запрошують їх для отримання кредиту.


Пенсіонер може отримати в кредит максимум 30 000 гривень. Мінімальний відгук на одну заявку на кредит пенсіонеру від 3 банків партнерів.


Місячна кредитна ставка для пенсіонера від 1,3% до 3% залежно від банку партнера.


Наша система онлайн кредитування обробляє заявки абсолютно безкоштовно! Ніяких комісій та відсотків ми не нараховуємо з потенційних позичальників пенсіонерів в Харкові та в Україні. Всі наші послуги оплачують банки партнери Харкова і України.


Категория: Кредитування у Харкові | (14.11.2013)
Просмотров: 670