Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Корисна інформація » Кредитування у Донецьку

Швидкий кредит Донецьк

Швидкий кредит Донецьк

Завдяки онлайн кредитування «В КРЕДИТ УКРАЇНА» Ви володієте можливістю оформлення заявки на швидкий кредит у Донецьку. Онлайн заявки на кредити обробляє і направляє сервіс «В КРЕДИТ УКРАЇНА» в 33 банку партнера Донецька, Донецької області та України тільки безкоштовно.


Ми приймаємо заявки на швидкі кредити в Донецьку і в Донецькій області від будь-якого громадянина України, віком від 18 до 75 років. Ви повинні володіти паспортом громадянина України. Вітається наявність позитивної кредитної історії. Швидкі кредити видають банки Одеси та України для неофіційно працевлаштованих, офіційно працевлаштованих, самозайнятих, приватних підприємців, СПД і ПП, пенсіонерів і моряків.


Розмір суми швидкого кредиту різний - від 1 000 до 250 000 гривень. При цьому, кредитно-відсоткова ставка становитиме від 1,3% до 3% щомісяця. Все залежить від банку, в якому Ви берете кредит. Термін кредиту також різний: від 6 місяців до 48 місяців, при можливості дострокового погашення кредитної позики.


Заповніть заявку в правій стороні сайту, перевірте введені Вами дані, після чого клацніть курсором «відправити заявку на кредит». Ваша заявка потрапляє на до наших операторам на перевірку та звірки даних. Це займе 15 хвилин. Після закінчення перевірки операторами заявки на швидкий кредит, заявка в залежності від вимог позичальників відправляється в партнерські банки. Оператори банків створюють анкету на кожного потенційного клієнта, і відправляють заявку на передчасне обдумування з видачі кредиту. Після цього, оператори банків зв'язуються з Вами заради запрошення на зустріч до найближчого відділення банку, заради оформлення необхідних документів і видачі кредиту. Вся ця процедура займає до 2-х годин робочого часу.


Абсолютно всі послуги всеукраїнського кредитного центру «В КРЕДИТ УКРАЇНА» абсолютно безкоштовні. Ніяких комісій, застав і відсотків з кожного нашого клієнта з швидких кредитах ми абсолютно не потребуємо! Всі наші зусилля в отриманні Вами кредитів, оплачують наші банки партнери України, Донецька і Донецької області.


Категория: Кредитування у Донецьку | (22.11.2013)
Просмотров: 1488
Хостинг от uCoz