Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Корисна інформація » Кредитування у Донецьку

Отримати кредит Донецьк

Отримати кредит Донецьк

«В КРЕДИТ УКРАЇНА» гарантує безкоштовну подачу заявки і можливість онлайн отримати кредит у Донецьку. Після заповнення, Ваша заявка відправиться відразу в тридцять три банку по всій Україні, а практично у всі банки Донецька.


Відразу при вступі заявки до нас в систему, наші оператори візьмуться за її обробку, по відповідності з вимогами банків партнерів. Коли банки отримують заявку на кредит, вони неодмінно зв'язуються з потенційним позичальником, і запрошують Вас найближчі відділення банку на зустріч для оформлення документації на кредит.


Зазвичай, банки зв'язуються протягом від однієї хвилини до двох годин. Також, в середньому, одна заявку приймають від одного до п'яти банків. Середня процентна місячна ставка на кредитування в наших банках партнерах становить 1,3-3 відсотки на місяць.


Офіційно працевлаштоване особа може отримати кредит на 50 000 гривень в одному партнерському банку. Якщо потрібна сума кредиту дорівнює більше 50 000 гривням, ми рекомендуємо Вам прийняти пропозиції на кредитування від декількох банків відразу. Неофіційно працевлаштоване особа може претендувати на кредитування до 10 000 гривень в одному партнерському банку.


Звертаємо Вашу увагу, що наша онлайн система кредитування не вилучає з Вас ніяких комісій з потенційного клієнта, і наше обслуговування заявок для Вас абсолютно безкоштовно! Всі витрати з обробки заявок беруть на себе всі банки партнери, з якими у нас укладені договори.


Заповніть коректно потрібні дані у формі онлайн анкети, що гарантує Вам зв'язок з банками, отримання кредиту в Донецьку, Донецькій області та в Україні.


Категория: Кредитування у Донецьку | (28.11.2013)
Просмотров: 1410
Хостинг от uCoz