Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Корисна інформація » Кредитування у Донецьку

Оформити кредит Донецьк

Оформити кредит Донецьк

Якщо Ви хочете безкоштовно оформити кредит у Донецьку і у Донецькій області України, Ви можете подати онлайн заявку на кредит готівкою, кредитну картку, споживчий кредит та автокредитування, через всеукраїнський кредитний центр «В КРЕДИТ УКРАЇНА». Швидко оформити кредити в банках Донецька Ви можете на суму до 250 000 гривень, якщо Ваш вік від 18 до 75 років.


Під час заповнення заявки уважно вводите дані і в пункті «регіон проживання» виберіть Донецька область. Після вірного заповнення заявки на кредит (переконаєтеся) натисніть кнопку «відправити заявку на кредит».


Протягом 15 хвилин, після Вашої відправки заявки на оформлення кредиту, вона буде оброблена нашими операторами, які перевірять правильність і коректність отриманих даних. Після цього, залежно від критеріїв позичальників, направлять її в банки партнери. При отриманні заявки на кредит, банки заповнять анкету на Вас, і відправлять її на попереднє рішення. Як воно буде отримано, з вами неодмінно зв'яжуться оператори банків і запросять на зустріч, щоб оформити кредит в Донецьку і в Україні, в саме ближнє відділення банку.


Якщо Ви офіційно працевлаштоване особа, моряк, приватний підприємець або пенсіонер, старше 21 року але молодше 75 років, то максимальна сума , яку можна оформити в кредит, для Вас може скласти 250 000 гривень, залежно від банку партнера.


Неофіційно працевлаштоване особа, студент чи безробітний старше 18 років може оформити кредити в банках партнерах Донецька та України на суму до 10 000 гривень.


Щомісячна кредитна ставка може скласти від 1,3% до 3%. Безпосередній термін кредитування можливий від півроку до сорока восьми місяців.


Якщо Вам потрібно сума кредиту більше, ніж пропонує один банк, Ви можете взяти кредит у двох і більше банках партнерах одночасно.


Вся наша допомога в отриманні кредиту для Вас, обробці заявок і консультуванні клієнтів абсолютно безкоштовна! Всю нашу роботу оплачують партнерські банки Донецька та України.


Категория: Кредитування у Донецьку | (23.11.2013)
Просмотров: 1469
Хостинг от uCoz