Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Корисна інформація » Кредитування у Донецьку

Мікрокредити Донецьк

Мікрокредити Донецьк

Подаючи заявку онлайн через сайт кредитного веб-центру «В КРЕДИТ УКРАЇНА», Ви маєте можливість дуже легко і блискавично отримати мікрокредити у Донецьку, Донецькій області і всієї України. Заявки на мікрокредити надходять в 33 банку-партнера Донецька, при чому, всі без комісій і абсолютно безкоштовно.


Банки Донецька можуть видати мікрокредити, сумами від 1 000 до 250 000 гривень. Можливі терміни кредитування для мікрокредитів в Донецьку від 6 до 48 місяців. Мікрокредити банками Донецька видаються під 1,3%-3% щомісяця.


Взяти мікрокредити у Донецьку мають право офіційно працевлаштовані, всі категорії ПП, пенсіонери, моряки. Вони можуть розраховувати на суму до 250 000 гривень. Оформити мікрокредит, сумою до 10 000 гривень у банках Донецька завжди можуть і також самозайняті, неофіційно працевлаштовані, безробітні, та навіть студенти.


Ви можете взяти мікрокредит можна у вигляді готівкового кредитування, кредитної картки, споживчого кредиту, та автомобільного кредитування.


Для отримання кредитування в банках партнерах буде необхідно
- Паспорт громадянина України
- Довідка про доходи (якщо сума мікрокредиту більше 20 000 гривень)
- ІПН


З правого боку даного сайту заповніть заявку. Після відправлення нам, оператори веб-сервісу моментально оброблять таку, і розішлють в 33 банку-партнера України та Донецька. Після отримання згоди в банках партнерах на видачу мікрокредиту, Вам зателефонують оператори банків для уточнення і обговорення всіх деталей, що цікавлять обидві сторони.


Послуга «мікрокредити Донецьк», наша система онлайн замовлення кредитів надає Вам безкоштовно . Ніяких комісій та відсотків ми не візьмемо. Наша робота оплачується банками друзями Донецька та України, а це ніяк не стосується будь-якого нашого клієнта.Категория: Кредитування у Донецьку | (01.12.2013)
Просмотров: 1373
Хостинг от uCoz