Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Корисна інформація » Кредитування у Донецьку

Кредитний центр Донецьк

Кредитний центр Донецьк

Найбільший кредитний центр Донецька і Донецької області, що працює по всій Україні «В КРЕДИТ УКРАЇНА» надає безкоштовну видачу кредиту, за допомогою 33-х банків-партнерів Донецька, області і всієї України. Вам потрібно буде тільки правильно заповнити кредитну заявку, що ми помістили праворуч на даному сайті для Вас . Після чого, будь ласка, переконайтеся, що дані вірні, і сміливо відсилайте заявку до нас. Наші оператори, відразу її отримавши, моментально оброблять Вашу заявку на кредит, і розішлють її по тридцяти трьом партнерським банкам Донецька, області Донецької, і по всій Україні.


Наш кредитний центр в Донецьку оформляє кредити для Вас сумою до 250 000 гривень для офіційних працівників, моряків, пенсіонерів і всіх категорій ПП.


Також, ми надаємо кредитування, сумою до 10 000 гривень для студентів, безробітних, самозайнятих, і для неофіційно працюючих громадян України.


Ваш вік повинен коливатися від 18 до 75 років. При зустрічі з представниками банків-партнерів для укладання кредитного договору, Вам треба буде мати при собі ІПН, ідентифікаційний код, а також паспорт громадянина України.


Щомісячна процентна ставка для вас складе від 1.3% до 3% щомісяця. Також, варто сказати, що наш кредитний центр видає кредити готівкою, споживчі, автомобільні, або ж за допомогою банківської кредитної картки.


Нагадуємо Вам, що абсолютно всі наші послуги для Вас є безкоштовними. Комісії, застави, поручителі, відсотки і брокера залишилися в минулому! Всі наші витрати компенсують 33 партнерських банку Донецька, Донецької області та України, що Вас абсолютно не стосується, і Вам не за що не треба платити!


Категория: Кредитування у Донецьку | (30.11.2013)
Просмотров: 1423
Хостинг от uCoz