Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Корисна інформація » Кредитування у Донецьку

Кредитна карта Донецьк

Кредитна карта Донецьк

Всеукраїнський сервіс онлайн кредитів «В КРЕДИТ УКРАЇНА» дозволяє створити заявку і отримати кредитну карту у Донецьку, Донецькій області і всієї України. Дана заявка на оформлення кредитної картки може бути оформлена в 33-х банках України.


Замовити кредитну карту в Донецьку і Донецькій області мають право громадяни України, чий вік становить від 18 до 75 років. Кредитну карту від банків в Україні, Донецьку і Донецькій області можуть оформити: студенти, пенсіонери, моряки, самозайняті, офіційно і неофіційно працевлаштовані, приватні підприємці, ФОП, СПД та ПП.


Ліміт кредитування на карті, встановлений банком, може доходити до 50 000, що в 5 разів менше, ніж найбільша сума кредитування готівкою у 250 000 гривень. Якщо Вам необхідна сума кредиту більше 10 000 гривень, наш онлайн сервіс кредитування рекомендує оформляти кредит готівкою, а не брати кредитну картку в банках України.


Подати заявку онлайн на отримання карти кредитування можна у правій стороні сайту. При оформленні заявки в комірці «форма кредитування» натисніть на варіант «готівкою». Заповніть форму заявки онлайн на кредитну картку, перевірте всі введену Вами інформацію, і натисніть кнопку «відправити заявку на кредит». Після цього з Вами фахівці банків партнерів вийдуть на зв'язок Повідомте їм, що хочете отримати кредитну картку.


Зазвичай, обробка заявки на оформлення кредитної картки у Донецьку триватиме не більше 2-х годин робочого часу.


Всеукраїнська система кредитування онлайн «В КРЕДИТ УКРАЇНА» надає абсолютно безкоштовно можливість на видачу кредитної картки в Донецьку. Всі послуги в отриманні кредитних карток і консультації потенційних клієнтів оплачують наші банки партнери.


Категория: Кредитування у Донецьку | (23.11.2013)
Просмотров: 689