Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Корисна інформація » Кредитування у Донецьку

Кредит СПД Донецьк

Кредит для СПД Донецьк

На сайті системи онлайн кредитування «В КРЕДИТ УКРАЇНА» Ви можете оформити заявку на кредит для СПД у Донецьку, Донецькій області та Україні. При заповненні заявки на кредит перевірте правильність введених даних і в графі «працевлаштування» виберіть  «приватний підприємець». Після заповнення заявки на кредит для приватного підприємця СПД натисніть кнопку «відправити заявку на кредит».


Наші заявки на кредити для СПД обробляють 33 банки Донецька, Донецької області та України.


Протягом 15 хвилин після відправки заявки на кредит її обробляють наші оператори. Оператори перевіряють правильність і коректність введених даних у заявці на кредит, після чого перенаправляють її в банки партнери. Співробітники банків партнерів, отримавши заявку на кредит СПД, заповнюють анкету на позичальника і відправляють її на попереднє рішення по кредиту. Після отримання попередньо рішення по кредиту, оператори банків партнерів передзвонюють потенційним позичальникам і пропонують прийти в найближче відділення банку для отримання кредиту.


Максимальна сума кредиту для приватного підприємця СПД до 50 000 гривень в одному банку партнері. Місячна відсоткова ставка за кредитом для СПД до 1,3% до 3%. Мінімальний відгук на заявку на кредит СПД від 3-х банків партнерів.


Хочемо звернути Вашу увагу на те, що система онлайн кредитування «В КРЕДИТ УКРАЇНА» обробляє заявки на кредити для СПД в Донецьку, Донецькій області та Україні абсолютно безкоштовно! Ніяких комісій та відсотків за видачу кредитів приватним підприємцям ми не нараховуємо. Всі наші послуги по обробці заявок і допомоги в отриманні кредиту оплачують банки партнери!


Категория: Кредитування у Донецьку | (22.11.2013)
Просмотров: 1469
Хостинг от uCoz