Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Корисна інформація » Кредитування у Донецьку

Кредит швидко Донецьк

Кредит швидко Донецьк

Система кредитування онлайн дозволяє подати заявку і отримати кредит швидко у Донецьку і Україні. Всі заявки на кредит обробляється абсолютно безкоштовно, і направляються в 33 партнерських банку Донецька і України. Справа знаходиться форма онлайн заявки для швидкого отримання кредиту.


Заповніть заявку на кредит онлайн з усіма необхідними даними. Перед відправкою заявки зверніть увагу на правильність вказаних Вами даних, після чого наведіть курсор на «відправити заявку на кредит», та натисніть.


Ваша заявка протягом 15 хвилин обробиться нашим оператором. Він перевірить достовірність введеної інформації, і направить заявку на кредит в наші банки партнери, відповідно до критеріїв позичальника. Банк партнер, при отриманні заявки, заведе анкету на Ваше ім'я, і відправить її на попередню згоду. Після отримання згоди, оператори партнерських банків вийдуть на зв'язок з потенційним позичальником, і запросять його на зустріч до найближчого відділення банку для оформлення та підписання всіх документів на отримання кредиту. Весь цей процес, включаючи згоду на отримання кредиту, займає близько двох годин у будній день.


Якщо Ви - офіційно працевлаштований людина і Ви старше 21 років, то максимальна сума кредитування для вас - 150 000 гривень. Якщо ж Ви - неофіційно працевлаштований людина, то для Вас максимальна сума кредиту складе 10 000 гривень в одному партнерському банку.


Щомісячна ставка на кредит: від 1,3% до 3%. Кредити швидко у Донецьку і в Україні видаються на термін від 6 до 48 місяців.


Ми з вас не беремо комісії, застави або відсотків за видачу швидких кредитів. Для потенційного клієнта заявки, на послугу «кредити швидко Донецьк», обробляються абсолютно безкоштовно! Кожна наша послуга з обробки заявок і допомогу в отриманні кредиту оплачується банками партнерами.


Категория: Кредитування у Донецьку | (28.11.2013)
Просмотров: 709