Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Корисна інформація » Кредитування у Донецьку

Кредит пенсіонерам Донецьк

Кредит пенсіонерам Донецьк

У нас Ви можете подати заявку на кредит пенсіонерам у Донецьку. Нашу онлайн заявку на кредити пенсіонерам обробляють 33 банку партнера у Донецьку, у Донецькій області та в Україні.


Заявка на кредит знаходиться з правого боку сайту системи онлайн кредитування «В КРЕДИТ УКРАЇНА». При заповненні заявки на кредит в графі «працевлаштування» виберете «пенсіонер». Перед відправкою заявки перевірте правильність введених Вами даних, так як тільки коректність заповнення заявки гарантує Вам розгляд заявки нашими банками партнерами.


Після подачі заявки вона обробляється наші операторами, які перевіряють правильність введених даних і перенаправляють заявку, протягом 15 хвилин, на банки партнери. Банки партнери, які отримали нашу заявку на кредит, заводять анкету на потенційного позичальника пенсіонера і відправляють її на попереднє рішення по кредиту. Після отримання попередньо рішення по кредиту пенсіонерам, оператори банку зізвонюються з потенційним позичальником і запрошують його в банк для оформлення документів на кредит. Обробка заявки на кредити пенсіонерам часто займає до 2-х годин в робочий час.


Максимальна сума кредиту пенсіонерам до 50 000 гривень в одному банку партнері. Місячна кредитна ставка для пенсіонерів від 1,3% до 3%. Термін кредиту до 48 місяців.


Для отримання кредиту пенсіонерам в Донецьку і в Україні, часто не потрібно документів крім паспорта та ідентифікаційного коду платника податків.


Обробка заявок на кредити пенсіонерам у Донецьку, Донецькій області та Україні абсолютно безкоштовно! Ніяких комісій та відсотків з потенційного позичальника ми не нараховуємо. Всі наші послуги по обробці заявок і допомоги в отриманні кредиту оплачують банки партнери.


Категория: Кредитування у Донецьку | (21.11.2013)
Просмотров: 1507
Хостинг от uCoz