Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Корисна інформація » Кредитування у Донецьку

Кредит морякам Донецьк

Кредит морякам Донецьк

Завдяки сервісу онлайн замовлення кредитів, Ви маєте право оформити заявку на кредит морякам у Донецьку. Кожна заявка на кредити морякам у банки Донецька та України, обробляються абсолютно безкоштовно! Наша система онлайн-кредитування «В КРЕДИТ УКРАЇНА» розсилає заявки в 33 банку по всій Україні, тому через нас Ви можете легко оформити кредит морякам в Донецьку і в Донецькій області.


Під час заповнення форми заявки онлайн, якщо Ви є моряком, то в пункті «працевлаштування» вкажіть варіант «моряк». Перед тим, як відправите дані, обов'язково перевірте їх вірність і натисніть на кнопку «відправити заявку на кредит».


Потім, Ваша заявка на онлайн-кредит відправиться на аналіз даних до наших операторам. Вони перевіряють правильність і коректність зазначеної Вами інформації, в межах 15 хвилин, і після цього, заявка відправляється в наші в банки партнери. Після того, як банк партнер отримає заявку, його співробітники заведуть анкету на потенційного позичальника і передадуть її на передчасне узгодження. Після того, як попереднє рішення по видачі кредиту буде досягнуто, потенційного клієнта запрошують у відділення банку, найближчим за місцем проживання, для оформлення документації і видачі кредиту.


Найбільша кількість суми кредиту для моряка становить 250 000 одиниць в гривневому еквіваленті. Місячна кредитна ставка варіюється від 1,3% до 3%. Це залежить від банку партнера. Взяти кредит моряку можна на термін від 6 до 48 місяців.


Необхідні документи для видачі кредиту морякам:

- Паспорт громадянина України (оригінал)

- ІПН (ідентифікаційний номер платника податків)

- Два останні контракту (оригінал)


Всеукраїнська система онлайн-кредитування «В КРЕДИТ УКРАЇНА» не бере з потенційних позичальників ніяких комісій та відсотків. Кожну нашу послугу оплачують партнерські банки Донецька та України.


Категория: Кредитування у Донецьку | (29.11.2013)
Просмотров: 620