Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Корисна інформація » Кредитування у Донецьку

Кредит готівкою Донецьк

Кредит готівкою Донецьк


Система онлайн кредитування «В КРЕДИТ УКРАЇНА» дозволяє, кожному користувачеві мережі інтернет, безкоштовно подати заявку і отримати кредит готівкою у Донецьку та у Донецькій області. Наші заявки на кредити готівкою обробляють 33 банки Донецька, Донецької області та України .


Отримати кредит готівкою в Донецьку можуть: офіційно і неофіційно працевлаштовані, самозайнятие, студенти, моряки, приватні підприємці та пенсіонери.


Кредити готівкою видаються в наших банках партнерах Донецька та України на суми до 250 000 гривень. Місячна ставка по кредитах готівкою від 1,3 % до 3 %, залежно від банку кредитора. Кредити готівкою видаються на термін від 6 до 48 місяців.


Заповнивши онлайн заявку на кредит готівкою у Донецьку, перевірте правильність зазначених особистих даних і натисніть кнопку «відправити заявку на кредит». Далі заявка потрапляє на перевірку нашим оператором, які перевіряють коректність і правильність заповнення заявки. Після перевірки нашими операторами, заявка на кредит, залежно від критеріїв потенційного позичальника, відправляється в банки Донецька, Донецької області та України. Оператори банків партнерів, отримавши заявку на кредит, заводять анкету на потенційного позичальника і відправляють її на отримання попереднього рішення по видачі кредиту готівкою. Отримавши попереднє рішення по видачі кредиту, оператори банків партнерів передзвонюють потенційному позичальникові і запрошують його до найближчого відділення банку у Донецьку, для оформлення документів та видачі кредиту готівкою. Вся ця процедура відправки заявки до отримання попереднього рішення по видачі кредиту, займає до 2- х годин в робочий час.


Всеукраїнський кредитний центр «В КРЕДИТ УКРАЇНА» обробляє заявки на кредити, допомагає в отриманні кредитів і надає послугу «кредит готівкою Донецьк» абсолютно безкоштовно. Ніяких комісій та відсотків з потенційного позичальника ми не нараховуємо. Всі наші послуги оплачують банки партнери.


Категория: Кредитування у Донецьку | (30.10.2013)
Просмотров: 2339
Хостинг от uCoz