Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Корисна інформація » Кредитування у Донецьку

Готівкові в кредит Донецьк

Готівкові в кредит Донецьк

Якщо ж Вам необхідно взяти готівку в кредит у Донецьку, Донецькій області та в Україні легко і швидко, то всеукраїнський сервіс веб-кредитів «В КРЕДИТ УКРАЇНА» саме для Вас! Ми працюємо абсолютно безкоштовно, обробляючи і розподіляючи всі Ваші заявки до 33 банку-партнера всієї України, області Донецької, і Донецька. Вам потрібно, всього лише, вірно заповнити заявкову форму, що нами поміщена для Вас праворуч на даному сайті, і готівку в кредит чекають на Вас!


Варто відзначити, що Ви повинні бути громадянином України, чий вік від 18 до сімдесяти п'яти років. При зустрічі з співробітниками банку, Вам буде необхідно пред'явити свій паспорт, ідентифікаційний код ІПН.


Максимальна сума, яку Ви можете отримати в кредит - це 250 000 гривень (оф. працюючим, морякам, пенсіонерам, приватним підприємцям ПП, ФОП та СПД). Мінімальна - одна тисяча гривень. Також зазначаємо, що безробітні, студенти, самозайняті і неофіц. службовці можуть розраховувати на 10 000 гривень. Тобто - готівку в кредит може отримати абсолютно будь-який громадянин України, завдяки нам!


Після того, коли Ви надішлете нам свою заявку, з Вами зв'яжуться банківські працівники вже від 15-ти хвилин до двох годин в робочий час, щоб запросити Вас на зустріч, і підписати кредитний договір. Місячна відсоткова ставка - від 1.3% до 3% щомісяця.


Нагадуємо Вам, що всі наші послуги і вичерпна консультація абсолютно безкоштовні для Вас! Ніяких застав, відсотків, поручителів, передоплати і брокерів!


Категория: Кредитування у Донецьку | (02.12.2013)
Просмотров: 682