Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Корисна інформація » Кредитування у Дніпропетровську

Кредит готівкою Дніпропетровськ

Кредит готівкою Дніпропетровськ

На сайті системи онлайн кредитування «В КРЕДИТ УКРАЇНА» Ви можете безкоштовно подати заявку на кредит готівкою у Дніпропетровську. Нашу онлайн заявку обробляють 33 банку партнери України, Дніпропетровська і Дніпропетровської області.


Щоб отримати кредит готівкою в Дніпропетровську, заповніть онлайн заявку на кредит з правого боку сайту. У графі «форма кредитування» виберете варіант «готівкою». Після заповнення заявки перевірте правильність введених даних і натисніть кнопку «відправити заявку на кредит».


Також хочемо зауважити, що правильність і правдивість введених Вами даних може гарантувати Вам розгляд заявки на кредит готівкою банками партнерами.


Після відправки заявки на кредит, вона обробляється 15 хвилин у робочий час нашими операторами. В ній оператори перевіряють правильність введених Вами даних і перенаправляють Вашу заявку на кредит в банки партнери. Банки отримують наші заявки на кредити в залежності від критеріїв потенційних позичальників. Отримавши заявку на кредит, банки Дніпропетровська і України обробляють її. Заводять анкету на потенційного позичальника і отримують попереднє рішення по кредиту. Отримавши попереднє рішення по кредиту готівкою, оператори банку телефонують потенційному позичальникові і запрошують його прийти в найближче відділення банку, для оформлення документів на кредит. Заявки на кредит готівкою обробляються на протязі 2- х годин в робочий час банками.


Максимальна сума кредиту готівкою 150 000 гривень для офіційно працевлаштованої людини і 10 000 гривень для неофіційно працевлаштованого.


Місячна кредитна ставка з готівкового кредитування від 1,9 % до 3 % залежно від банку партнера.


Мінімальний відгук на кредит готівкою на одного позичальника від 3 банків.


Також хочемо зауважити, що наша система онлайн кредитування не бере ніяких комісій та відсотків з потенційного позичальника. Обслуговування, допомога в отриманні кредиту та обробка заявок абсолютно безкоштовно! Всі наші послуги оплачують наші банки партнери.


Категория: Кредитування у Дніпропетровську | (30.10.2013)
Просмотров: 1613