Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Корисна інформація » Кредитування у Чернівцях

Кредит пенсіонеру Чернівці

Кредит пенсіонеру Чернівці

Всеукраїнський кредитний центр «В КРЕДИТ УКРАЇНА» надає всім пенсіонерам абсолютно безкоштовну можливість оформити онлайн кредит пенсіонеру у Чернівцях, Чернівецькій області і всієї України. Для цього потрібно, всього лише, заповнити заявкову форму анкети, що знаходиться в правій стороні сайту. Там буде необхідно правильно заповнити всі пункти. У графі «працевлаштування» Вам необхідно вказати «пенсіонер». Після заповнення анкети, на кредит пенсіонеру в Чернівцях, Вам треба буде натиснути на кнопку «відправити заявку на кредит».


Після чого, вона потрапить на обробку до наших операторам. Після операторської обробки , Ваша заявка на онлайн кредит пенсіонеру, потрапить в 33 партнерських банку, з якими у нас укладені дружні договору про співпрацю. Після цього вже протягом декількох годин з вами вийдуть на зв'язок банківські співробітники для обговорення всіх цікавлять Вас питань.


Що ж до умов онлайн кредиту пенсіонеру, то вони наступні:

- Ваш вік не повинен перевищувати 75 років.

- Ви повинні бути громадянином України.

- Максимальна сума онлайн кредиту пенсіонеру становить 50 000 гривень без застави, відсотків, поручителів, брокерів і т.д.

- Відсоткова ставка може становити від 1.3% до 3%. Все залежить від банку-кредитора, обираного Вами.

- Термін для кредиту пенсіонеру також вельми варіюється: від 4-х місяців до 4-х років.

- Безкоштовність системи. Ми від Вас не вимагаємо ніяких грошей за оформлення послуги онлайн кредити пенсіонеру в Чернівцях з нашого сайту. Все абсолютно безкоштовно!


Категория: Кредитування у Чернівцях | (15.11.2013)
Просмотров: 1376
Хостинг от uCoz