Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Корисна інформація » Кредитування у Чернігові

Кредит пенсіонеру Чернігів

Кредит пенсіонеру Чернігів

Всеукраїнський кредитний центр «В КРЕДИТ УКРАЇНА» дозволяє абсолютно безкоштовно оформити кредит пенсіонеру у Чернігові, Чернігівській області та всієї України. Для цього потрібно лише заповнити заявкову анкету, що знаходиться в правій частині нашого сайту. Якщо Ви не старше 75 років, то кредити пенсіонеру в Чернігові - саме для Вас!


Звертаємо вашу увагу, що в анкеті, у графі «працевлаштування», потрібно вказати пункт «пенсіонер». Коли заявка буде повністю заповнена, потрібно буде натиснути на кнопку «відправити заявку на кредит», і вже протягом 15 хвилин вона буде оброблена нашими операторами. Максимальна сума, на яку можна взяти кредит пенсіонеру у Чернігові складає 50 000 гривень, без застав, довідок про доходи та поручителів, а процентна ставка може становити від 1.3% до 3 % щомісяця.


Ми працюємо з 33-ма банками України, що дозволяє вам вибирати найбільш зручні і комфортні умови для Вас самих. Крім того, онлайн кредит пенсіонеру отримати дуже легко! Досить буде з собою взяти паспорт громадянина України, посвідчення ІПН та пенсійне посвідчення, якщо буде потрібно. Працівники банку зв'яжуться з вами вже через кілька годин, після оформлення заявки на сайті, і запросять в найближче для Вас відділення банку.


Оформити кредит пенсіонеру в Чернігові через наш сайт - дуже вигідно! Ми абсолютно безкоштовно для вас працюємо, не вимагаючи зовсім ніяких грошей від вас! Всі наші витрати покривають банки партнери, число яких у Чернігові, Чернігівській області та всієї України рівно 33.


Категория: Кредитування у Чернігові | (03.11.2013)
Просмотров: 730