Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Корисна інформація » Кредитування у Чернігові

Кредит готівкою Чернігів

Кредит готівкою Чернігів

Сервіс онлайн кредитування «В КРЕДИТ УКРАЇНА» дає можливість безкоштовно подати заявку на кредит готівкою у Чернігові, Чернігівській області та Україні відразу в 33 банку.


Кредити готівкою видаються від наших банків партнерів позичальникам, які мають такі критерії:
- Вік позичальника від 18 до 75 років
- Незіпсований кредитна історія
- Українське громадянство позичальника


Кредити готівкою в Чернігові видаються нашими банками партнерами людям: неофіційно працевлаштованим, офіційно працевлаштованим, самозайнятим, студентам, морякам, пенсіонерам та приватним підприємцям.


Максимальна сума кредиту готівкою до 250000 гривень. Термін кредиту від 6 до 48 місяців з можливістю дострокового погашення кредиту. Місячна ставка по кредиту готівкою від 1,3 % до 3 % залежно від банку партнера.


Щоб подати заявку на кредит готівкою онлайн, Вам буде потрібно заповнити форму з правого боку сайту. У графі «форма кредитування» виберіть варіант «готівкою» і далі заповнюйте зазначені в заявці дані. Після заповнення заявки на кредит, перевірте правильність введених даних і натисніть кнопку «відправити заявку на кредит». Далі заявка відправляється на перевірку нашим операторам, які перевіряють ще раз коректність введених даних, після чого перенаправляють заявки на банки партнери, залежно від критеріїв потенційного позичальника. Оператори банків отримали від нас заявку на кредит готівкою, заводять анкету на потенційного позичальника і передають її на попереднє рішення по видачі кредиту. Після отримання попереднього рішення по видачі кредиту готівкою, оператори банків партнерів передзвонюють потенційному позичальнику і пропонують йому пройти до найближчого відділення банку партнера, для видачі кредиту.


Всеукраїнський кредитний центр «В КРЕДИТ УКРАЇНА» дозволяє подати заявку на кредит готівкою, споживчий кредит та автокредитування. Обслуговується місто Чернігів, Чернігівська область і всі населені пункти України. Заявки на кредити готівкою обробляються абсолютно безкоштовно, ніяких відсотків і комісій ми не нараховуємо. Всі наші послуги по обробці заявок і допомоги в отриманні кредитів оплачують наші банки партнери.


Категория: Кредитування у Чернігові | (30.10.2013)
Просмотров: 1835