Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Корисна інформація » Кредитування у Чернігові

Кредит для пенсіонерів Чернігів

Кредит для пенсіонерів Чернігів

Всеукраїнський кредитний центр «В КРЕДИТ УКРАЇНА» надає можливість безкоштовно оформити заявку на кредит для пенсіонерів у Чернігові, Чернігівській області та всієї України. Буде потрібно заповнити анкету, що розміщена з правого боку цього сайту. Якщо ж Ваш вік не більше 75 років, то кредит для пенсіонерів в Чернігові - безсумнівно, для Вас!


Варто відзначити, що в анкеті, в комірці «працевлаштування», Вам потрібно зазначити «пенсіонер». Коли Ви заповните анкету повністю, натисніть на іконку «відправити заявку на кредит», і протягом 15 хвилин наші оператори оброблять Вашу заявку на кредит для пенсіонерів.


Максимальна сума, яку Ви можете оформити на кредит для пенсіонерів у Чернігові становить 50 000 гривень, без довідок поручителів, застави та довідок про доходи. Процентна ставка може бути різною - від 1.3% до 3 % щомісяця.


Нами укладені договори з 33-ма банками Чернігова, Чернігівської області та України, що дозволяє вибирати найбільш зручні і близькі Вам умови. Крім того, онлайн кредит для пенсіонерів отримати неймовірно легко! У відділення банку потрібно буде взяти з собою лише паспорт громадянина України, пенсійне посвідчення, якщо буде потрібно, і посвідчення ІПН. Банківські службовці вийдуть на зв'язок з Вами вже протягом пари годин після подачі заявки на сайті, і обов'язково запросять в саме ближнє для Вас відділення банку.


Заповнити та надіслати заявку на кредит для пенсіонерів у Чернігові з нашого сайту дуже вигідно! Ми абсолютно безкоштовно для Вас працюємо, не вимагаючи грошей! Всі наші витрати покривають банки партнери, число яких в Чернігові, Чернігівській області та всієї України рівно 33.


Категория: Кредитування у Чернігові | (03.11.2013)
Просмотров: 1481
Хостинг от uCoz