Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Корисна інформація » Кредитування у Черкасах

Кредит пенсіонеру Черкаси

Кредит пенсіонеру Черкаси

Всеукраїнська онлайн система кредитування «В КРЕДИТ УКРАЇНА» надає можливість абсолютно безкоштовно взяти онлайн кредит пенсіонеру у Черкасах, Черкаської області і всієї України, за допомогою простої анкети, яку ми помістили в правій стороні сайту для Вас.


У самій анкеті Вам потрібно правильно ввести свої дані, і обов'язково вказати «пенсіонер» у комірці «працевлаштування». Після цього ми візьмемо на обробку вашу заявку на онлайн кредитування пенсіонеру, яка займе не більше 15 хвилин, і відправимо Вашу заявку в 33 банку-партнера Черкас, Черкаської області і всієї України, з якими ми уклали договори про партнерство. Після цього, з Вами вже на протязі дня зв'яжуться банківські робітники для обговорення всіх умов, та запрошення на зустріч.


Подати заявку на кредити пенсіонеру онлайн в Черкасах має право особа, чий вік не більше 75 років. Також ця людина повинна бути громадянином України. Максимально-можлива сума на онлайн кредит пенсіонеру може становити 50 000 гривень, при терміні від 4-х до 48-ми місяців, на процентну ставку від 1.3% до 3% щомісяця.


Після подачі заявки на онлайн кредит, Вас запросять на зустріч найближчим, для Вас, відділення банку для підписання договору. Візьміть з собою паспорт громадянина України, ІПН, а також, якщо запросить банк - пенсійне посвідчення.


Нагадуємо: все абсолютно безкоштовно для Вас. Без застав, відсотків і поручителів!


Категория: Кредитування у Черкасах | (18.11.2013)
Просмотров: 1345
Хостинг от uCoz