Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Корисна інформація » Кредитування у Черкасах

Кредит пенсіонерам Черкаси

Кредит пенсіонерам Черкаси

Всеукраїнська онлайн система кредитування «В КРЕДИТ УКРАЇНА» надає можливість абсолютно безкоштовно подати заявку на онлайн кредит пенсіонерам у Черкасах, Черкаської області і всієї України, за допомогою анкетній форми, яку ми помістили для Вас в правій стороні сайту.


У самій анкеті потрібно буде вам правильно ввести власні дані, і обов'язково вкажіть «пенсіонер» у формі «працевлаштування». Після цього Ваша заявка потрапить до нас на обробку, що займе не більше 15 хвилин. Потім, Ваша заявка на онлайн кредитування пенсіонерам, відправиться в 33 банку-партнера Черкас, Черкаської області і всієї України, з якими у нас укладені договори про партнерство. З Вами вже в межах дня вийдуть на зв'язок банківські робочі заради обговорення всіх питань, і запрошення Вас на зустріч.


Оформити заявку на кредит пенсіонерам онлайн в Черкасах та в Україні, може людина, чий вік не перевищує 75 років. Також, ця особа має бути громадянином України. Максимально-можлива сума грошей на кредит онлайн пенсіонерам може доходити до 50 000 гривень, при терміні від 4-х до 48-ми місяців. Процентна ставка від 1.3% до 3% щомісяця, залежно від банку-кредитора.


Після оформлення заявки на онлайн кредит, Вас запросять на зустріч в саме ближнє, для Вас, банківське відділення для підписання договору. Вам потрібно буде взяти з собою паспорт громадянина України, посвідчення ІПН, а також, якщо необхідно для банку - пенсійне посвідчення.


Нагадуємо: всі абсолютно безкоштовно для Вас. Без застав, відсотків і поручителів!


Категория: Кредитування у Черкасах | (18.11.2013)
Просмотров: 668