Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Корисна інформація » Кредитування у Черкасах

Кредит для пенсіонерів Черкаси

Кредит для пенсіонерів Черкаси

Всеукраїнський сервіс онлайн-кредитування «В КРЕДИТ УКРАЇНА» дає можливість оформити безкоштовно онлайн кредит для пенсіонерів у Черкасах, Черкаської області і всієї України, не виходячи зі свого будинку! Для цього Вам потрібно, всього лише, оформити онлайн заявку на кредит, що знаходиться в правій стороні сайту, де потрібно тільки вірно заповнити всі дані, а в пункті «працевлаштування» вибрати комірку «пенсіонер».


Після цього Ваша заявка, на кредитування для пенсіонерів, потрапить на обробку до нас, і ми через 15 хвилин відправимо її в 33 партнерських банку Черкас, Черкаської області і всієї України, з якими у нас укладені дружні договору про співпрацю. І вже на протязі дня з вами зв'яжуться банківські службовці для обговорення всіх необхідних умов, і запрошення Вас на зустріч.


Варто сказати, що максимальна сума онлайн кредитування для пенсіонерів може скласти 50 000 гривень. Термін може бути різний: від 6-х місяців до 48-ми. Процентна ставка також може відрізнятися - від 1.3% до 3% щомісяця. Але ми не вимагаємо з Вас застав, відсотків, поручителів і взагалі грошей за наші послуги!


І також відзначаємо, що Ви повинні бути громадянином України, і при зустрічі з банком повинні при собі мати паспорт, посвідчення ІПН, і пенсійне посвідчення, але це залежить від самого банку, який обираєте саме Ви!


Подати заявку на онлайн кредит для пенсіонерів в Черкасах та в Україні, дуже легко! Нами передбачені тільки безкоштовні, і самі лояльні, і комфортабельні умови для Вас!


Категория: Кредитування у Черкасах | (18.11.2013)
Просмотров: 663